Úvod » VÝPREDAJ-Leto » cyklopocitac Garmin Edge 200


        

cyklopocitac Garmin Edge 200

akcia

info v obchode

 

Skladom: 0,00 ks
Dostupnosť: skladom
Číslo produktu: 70P1200978
bežná cena 150,00 EUR
naša cena bez DPH: 49,92 EUR
naša cena s DPH (20 %):
59,90 EUR

Edge 200 je novinkou v ponuke cyklopočítačov vybavených GPS technológiou od spoločnosti Garmin. Nový a jednoduchý Edge 200 prináša mnoožstvo noviniek pre Vašej jazdenie. Edge 200 je vďaka kompaktným rozmerom a celkovej hmotnosti (iba 58g) vhodný pre široké spektrum použitia - cestná cyklistika, MTB a pod. Plná vodotesnosť, 18-hodinová výdrž batérie, teplomer okolia, celkom nová montážna sada a vysoký štandard prevedenia sú základné vylepšenia.

 

Hlavné prednosti

Edge 200 je vybavený vysokocitlivým GPS príjimačom, vďaka ktorému poskytuje presné meranie údajov o rýchlosti, vzdialenosti, čase a ďalších hodnotách. Tieto informácie je možné analyzovať pomocou tabuliek, grafov, obrázkov, správ a mapových prezentácií v PC/MAC. Používatelia Garmin Connect môžu sledovať aktivity v ich okolí a nahrávať trasy ostatných do svojich zariadení.

 

Používateľské rozhranie

Intuitívne tlačidlá umiestnené okolo veľkého, jasného displeja poskytujú ideálny prehľad o nameraných dátach. Samozrejmosťou je voliteľné ovládacie menu v slovenčine!

 

Virtuálny partner a komunikácia s PC

Funkcia Virtual Partner® pre porovnanie vlastných alebo zdieľaných výkonov od iných používateľov na ľubovoľných úsekoch pre dokonalý tréning. Virtual Partner je jedinečný nástroj navrhnutý tak, aby pomáhal dosiahnuť vytýčené ciele. Dodatočnú analýzu a editáciu tréningových dát, prípravu tréningových plánov v prostredí PC umožňuje jednoduché a funkčné prepojenie prístroja s PC prostredníctvom prikladaného USB kábla.

 

Tréningový softvér

Pre vyhodnocovanie aktivít ponúka výrobca on-line aplikáciu Garmin Connect pre rozšírenú analýzu a zobrazenie v prostredí internetu. Dátový výstup je možné použiť aj v rôznych špecializovaných aplikáciach pre vyhodnocovanie tréningových dát. Alternatívne ponúka výrobca tiež bezplatnú aplikáciu pre PC Trainning Centre.

 

Základná navigácia

Integrovaný GPS prijímač umožnuje okrem merania spomenutých údajov aj základné využitie pre navigáciu. Vďaka dostupnej výbave umožňuje označovať trasové body, navigáciu na štart alebo zvolenú pozíciu, prípadne vytvárať a archivovať vlastné zemepisné body.

 

Obsah balenia

EDGE 200 sieťová nabíjačka AC/220V montážna sada (držiak na riadidlá+montážne gumy)

USB kábel manuál v slovenčine

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.