Úvod » Lyžiarske prilby » Detské » ALPINA CARAT veľ.M


        

ALPINA CARAT veľ.M

akcia

info v obchode

 

Dostupnosť: skladom
Číslo produktu: Z43P1783315
Cena pred zľavou 119,00 EUR
naša cena:
59,00 EUR

Detská lyžiarska prilba Alpina Carat Visor Whi / Pin
Už sa nikdy nemusíte starať o to, či ste niekde nezabudli lyžiarske okuliare - s helmou Carat Visor je nebudete potrebovať vôbec! Pod visor so systémom Singleflex môžete bez problému nosiť Aj dioptrické okuliare.

technológia:

Neckwarmer: helma s technológiou neckwarmer prináša užívateľovi obrovský komfort v oblasti pod helmou na krku. Systém Run je umiestnený do mäkkého flisového materiálu, čím je zaistené teplo a veľké pohodlie v oblasti krčnej chrbtice.

Inmold Tec: IN-MOLD technológia je názov pre proces, ktorým je vyrábaná vnútorná ochranná časť prilby. Špeciálna pena je pod veľkým tlakom a teplom aplikovaná na vrchnú časť prilby. Táto spoľahlivá väzba vytvára extrémne pevnú štruktúru s nízkou váhou.

Run System: hoci je tento systém vyvinutý už Alpina dlhšiu dobu, dochádza jeho neustálemu vývoju. Špeciálnym kruhovým regulátorom je zabezpečené dokonalé prispôsobenie upevnenie helmy. Ovládanie je možné aj so zjazdovými rukavicami.

Jet Vision: módne, praktické a pohodlné upevnenie priezoru priamo na helmu.

Venting System: vzduchové ventily, ktoré sú umiestnené na správnych miestach, zabráni nahromadeniu tepla a zaistí príjemné ochladenie.

XS (rozsah 48 - 52 cm)

S (rozsah 51 - 55 cm)

M (rozsah 54 - 58 cm)